Ordinace celostní medicíny

Komplexní léčba vycházející z tradiční čínské medicíny

Služby

Biorezonanční léčba BICOM OPTIMA

Biorezonanční léčba - BICOM OPTIMABiorezonanční metoda patří stejně jako např. homeopatie, akupunktura a jiné metody přírodní léčby do oblasti tzv. „alternativní medicíny“. Používá se v humánním lékařství již více než 30 let.

Při léčení akutních onemocnění a v chirurgii dokáže běžná medicína velkolepé věci. Léčba chronických onemocnění se vyvíjí většinou složitěji a mnozí pacienti s ní nejsou spokojeni. Toto je tedy oblast, ve které je potřeba řešení více než naléhavá.

25. 3. 2014 |Článků: 3

Ambulance a rehabilitace

Naplánování následná rehabilitační léčba ve spolupráci s rehabilitačním zařízením v Mohelnici, Lošticích, Zábřehu, Poliklinikou Olomouc Dopravní zdravotnictví člen skupiny AGEL.

Odvykání kouření

Podle poznatků kvantové fyziky mají částice jak vlnový, tak i částicový charakter. To znamená, že každá substance – tak i každá buňka, každá část těla, ale také viry, bakterie, toxiny, nikotin, dehet atd. – mají elektromagnetické vyzařování. Každá substance má svou určitou typickou frekvenci, se zcela individuální charakteristikou.

Tradiční čínská medicína

Tradiční čínská medicína (TCM) patří k nejstarším a nejrozšířenějším diagnosticko-léčebným systémům na světě. Její kořeny lze nalézt v dílech starších více jak 3000 let. Terapeut tradiční čínské medicíny se tedy může opřít o zkušenosti a znalosti mnoha generací lékařů, ověřených na nepředstavitelném množství pacientů.

Homeopatie

Homeopatie má dvěstě let starou historii, která začala objevy německého lékaře Samuela Hahnemanna.Používá různé přírodní látky, rostliny, minerály a živočišné produkty, avšak v silně zředěném stavu.

Aktuality

Chřipková sezona

16. 5. 2014

V chřipkovém období je možnost využití i homeopatické léčby.

archív